piątek, 2 kwietnia 2021

Wesołych Swiąt

       "Śmiej się Kochana i żartuj z życia, bo ono i tak spuści Ci łomot" (G.Gargaś)

Żyjemy w pośpiechu, byle jak, robimy wiele rzeczy instynktownie, często bez zastanowienia, przez co tracimy szansę, gubimy sens życia, albo zapominamy żyć. Dlatego warto zwolnić, patrzeć przed siebie, słuchać głosu serca ale też i głosu rozsądku. Kiedy przychodzi czas zastanowienia  zaczynamy rozumieć co straciliśmy , co nas ominęło i że niektóre z tych rzeczy ominęły nas z naszej winy. Zauważamy zmiany patrząc w lustro, ale nie myślimy o tym czego pozornie nie widać. Ale jeśli zmienimy sposób myślenia to automatycznie zmienia się nasz postępowanie. Wiele możemy zmienić na lepsze zmieniając siebie. Przecież to my sami jesteśmy  pierwszym i najważniejszym widzem naszych osiągnięć, tych małych i tych większych . Ważne, że naszych!!


W kąciku modowym swój debiut ma dzianinowa sukienka, która jest hitem blogerek , nazywana przez nie żartobliwie skarpetą. Torebkę znalazłam pod choinką - to prezent od męża a łańcuch pochodzi z lokalnego sklepu z biżuterią. 


Sukienka        -    Zara

buty               -    Embis

naszyjnik      -     Kolczykowo

torebka         -     Tous

okulary         -    Saint Laurent 

3 komentarze:

  1. Wspaniała sukienka, piękny kolor 🙂💜💜

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna sukienka:)))Pozdrawiam serdecznie i miłego świętowania życzę:)))

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale fajna kiecka, pięknie w niej wyglądasz, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

oczekiwanie na lato

  "Nie chodzi o to, by czekać aż burza minie, tylko nauczyć się tańczyć w deszczu" .  Nauczyłam się odpuszczać, poczułam, że chcę ...